Elite iwis zincir

Alman endüstri ve makine mühendisliğiyle geliştirilen İwis zincir sistemleri, tüm dünyada güvenle kullanılıyor. Elite iwis zincir sistemleri, motorlu zincirler ve makaralı zincir sistemleri olarak iki farklı grupta tasarım ediliyor.

Elite Chain sanayi üretimiyle İwis, yüksek performans sağlayan ürünler ve hatve kalitesinde global çeşitlilik sağlıyor. ISO 606 standartlarında geliştirilen ve profesyonel laboratuvarlarda dayanıklılık testleriyle piyasaya sunulan zincir çeşitleri, her sektör ve ekipmana göre farklı niteliklerde dizayn ediliyor.Elite Zincir Sistemleri

Yüksek performanslı makara zincirler, toplama zincirleri ve oksitleme karşıtı bakım gerektirmeyen ürün çeşitliliği, IWIS profesyonelliğini sunuyor. Yaprak zincir çeşitlerinden, taşıyıcı zincirlere, ataçmanlı makaralı zincirlerden zincir avadanlıkları ve zincir yağlarına dek farklı kategorilerde ürün seçenekleri imal ediliyor.

Her biri kalite ve 100 yılı aşkın deneyim garantisiyle… Delik pimli zincirler, çift hatveli makaralı zincir çeşitleriyle; düz, delik, burçlu ve maden seçkili ürünler iş alanlarına özel tasarlanıyor.

Elit Bakım Gerektirmeyen Zincir Çeşitleri

Paslanmaz çelikten imal edilen İwis zincirleri, ekstra bakım gerektirmez formlarıyla tercih ediliyor. Seride yer alan diğer ürünler arasında; çinko kaplamalı zincirler, nikel kaplamalı zincirler ve Everplast bakım gerektirmeyen zincir sistemleri bulunuyor.

Oksitlenme direnci yüksek ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayan İwis Elit zincir çeşitleri, ağır iş sınıfı ekipmanlarından zirai araç zincirlerine dek kapsamlı şekilde dizayn ediliyor. Zengin ürün ağı ve teknik servis imkanıyla Elit Chain, sınıfının en iyilerini üretiyor.