Elite Zincir Bayii

IWIS Chain üretim kuruluşlarından olan Elite, taşıyıcı ve motor zincirlerinde güvenilir ürünler sunuyor. Elite zincir bayii avantajlarıyla, Türkiye’nin her bölge ve şehrine satış ve destek olanağı sağlanıyor. Taşıyıcı tahrik sistemlerinden endüstriyel zincir sistemlerine dek profesyonel çözümler ve güvenilir hizmet kalitesi sunuluyor.

Elite chain ürün çeşitliliği ve zincir yağlarının yanı sıra avadanlık ve zincir çektirmeleri ürün gruplarıyla, bayii desteği sağlanıyor.Elite Chain Bayii

Türkiye resmi satış bayisiyle Elite, yüksek performanslı makara zincirlerini satışa sunuyor. Hem özel tasarım zincir konseptleri hem toplama zincir modülleriyle hemen her sektöre özgün kullanım olanakları sağlanıyor.

ISO ve ANSI standartlarına göre üretilen zincirler, Elite chain bayii ve servis olanaklarıyla çözüm sağlıyor. Teknik destek, parça ve yedek parça temini, uygun maliyet ve zengin ürün yelpazesinde Iwis kalitesiyle hizmet veriliyor.

Elite Zincir Ürün Yelpazesi

Ekipman, sektör ve endüstriye göre farklı konseptlerde dizayn edilen, özenli mühendislik çalışmalarıyla üretilen Elite zincir çeşitleri, satış bayisiyle ekonomik avantaj kazandırıyor. Oksitlenme dirençli ve bakım gerektirmeyen zincir sistemleri, ataçmanlı makaralı zincir sistemleri, makaralı zincirler, toplama zincir çeşitleri, çift hatveli ürünler, delik pimli zincir seçenekleriyle taşıyıcı zincir sistemlerinde, özel serilerle hizmet veriliyor.

Tarım ekipman ve donanımlarından ormancılık ürünü sistemlerine dek geniş skalada üretim gerçekleştiren İwis Elite zincir bayii, yağlar ve avadanlıklarda da satış desteği sağlıyor.