Elite Zincir

Taşıyıcı zincir sistemleri ve motor zincirlerinde global kalite sunan İwis, Elite zincir grubuyla ultra performans sağlıyor. Ağaç işleme endüstrisinden inşaat sektörüne dek geniş kapsamda üretim gerçekleştiren IWIS Chain, yüksek dayanım ve kaliteli zincir çeşitliliğiyle Dünya’nın en seçkin markasıdır.

Zincir üretimi yapılan sektörler arasında; tıbbi teknolojiler, kaldırma donanımları ve çatallı palet sistemleri, havacılık ve elektronik endüstrisi bulunuyor.Elite Chain Üretim Kalitesi

Elite zincir serisinde 8 farklı üretim kategorisinin yanı sıra avadanlık ve zincir yağı üretimleri bulunuyor. Elite Chain marka kalitesi, birinci sınıf materyal kullanımı ve ISO 606 Amerikan, ISO 606 İngiliz kalite standartlarında tasarımlar sunuluyor. Global alanda kalite ödüllerine sahip olan IWIS, Elite serisiyle şık, donanımlı ve güvenilir üretimler gerçekleştiriyor.

Ağır iş sınıfı zincirleri, yaprak zincirler, toplama ve çift hatveli zincirleri, ataçmanlı makaralı sistemler, taşıyıcı zincirler ve oksitlenme dirençli bakım gerektirmeyen zincir çeşitleri bulunuyor. Her bir üründe, aynı kalite ve performans standartlarını yakalayan İwis Chain, 103 yıldır profesyonel imalatıyla 45 ülkede faaliyet gösteriyor.

Elite Zincir Ürün Skalası

Lojistik ve konveyör sektörü, şekerleme endüstrisi, otomotiv, gıda ve tarım sektörlerinde en geniş kapsamlı üretimler sunan Elite zincir, makaralı zincirler ve motor sistemlerde en iyisidir. Düz ve eğik dizilimli zincirler, yaprak ve panel zincirler, hatve seçimli ve oksitlenme karşıtı zincir çeşitleri, testere ve uzatılmış pimli zincir çeşitleriyle burçlu taşıyıcı zincir sistemleri gibi pek çok ürün bulunuyor.