Euro iwis zincir bayii

Alman zincir üretim markası İwis, Euro Chain ürün serisiyle profesyonel seçkisini sunuyor. Performans, dayanım, kalite ve verimde şık başarılar sağlayan zincirler, Euro iwis zincir bayii hizmetleriyle satışa sunuluyor. Satış öncesinde ve satış sonrasında kesintisiz iletişim desteği, orijinal ürün sunumları ve teknik servis olanakları ile marka kalitesi sunuluyor.

Euro iwis satış bayii ürün seçkileri, taşıyıcı sistemler, motor ve tahrik sistemleri yelpazesinde sunuluyor. Üstelik bayi avantajlarıyla zincir yağları ve çektirmelerinde eksiksiz ürün desteği sağlanıyor.Euro Chain Bayii

Double punch makaralı zincirler, ataçman makaralı zincirler, korozyon önleyici ve bakım gerektirmez zincirler ile toplama zincirlerinde birbirinden farklı seçkilerle Euro chain bayii hizmetleri sunuluyor. Ekonomik avantajlar, satış sonrası profesyonel destek ve Türkiye’nin tamamına teknik servis imkanlarıyla yüksek kalitede hizmet veriliyor.

Euro Chain zincir yağları, ekipman ve tüm zincir gruplarında satış hizmetleri, resmi satış bayiliğiyle ülkenin tamamına temin ediliyor. Lojistik sistemlerinden konveyör teknolojilerine, elektronik sanayiinden tıp teknoloji donanımlarına dek iş alanlarına özel tasarım edilen zincir sistemleri, Türkiye’nin her noktasına güvenilir teslimat garantisiyle sunuluyor.

Sektörün en iyi model ve ürünlerini imal eden İwis Chain, taşıyıcı ve tahrik sistemlerinde muazzam bir yelpaze sunuyor. Üstelik İwis bayii güvencesi ve online satış avantajlarıyla, tüm zincir modülleri sağlanabiliyor.

İnşaat sektörü zincir modelleri, şekerleme ve gıda endüstrisi zincir modelleri, tarım araçları zincir modelleri gibi aradığınız tüm ürünleri, İwis bayii aracılığıyla edinebilirsiniz.