Euro iwis zincir

IWIS, 1916 yılından bu yana motor sistemleri ve tahrik taşıyıcı sistem üretimleriyle tüm dünyaya hizmet sunuyor. 45 farklı ülkede etkin faaliyetler gösteren İwis, Euro Chain kuruluşuyla profesyonel zincir üretimi sağlıyor. Bünyesinde olan Jwis Chain, Elite Chain, Flexon ve Ecoplus markalarıyla, uluslararası arenada lider konumdadır.

Otomotiv sektörü, sanayi sektörü, zincirli tahrik sistemleri ve tarım araçları zirai zincir sistemi üretimleriyle, yüksek kalite standartları sunuyor.Euro Chain Sistemleri

Nitelik ve yüksek dayanımlarıyla makaralı zincirler, oksit dirençli zincir çeşitleri, ataçman makaralı zincir sistemleri gibi farklı ürün grupları bulunuyor. Euro iwis zincir yelpazesinde sektörlere çözüm sağlayan çift hatveli makaralı sistemler, delik pimli veya içi boş pimli zincir çeşitleriyle, toplama zincir modelleri bulunuyor.

Birinci sınıf kalitede üretilen İwis zincirler, yaprak ve taşıyıcı zincir kategorileriyle de ekstra alternatifler sunuyor.

Euro Taşıyıcı Zincir Ağı

Burçlu taşıyıcı zincir çeşitliliğinde M ve FV serisiyle global kalite sunan Euro iwis chain, makaralı ve derin baklalı sistemleriyle nitelik sağlıyor. Paketleme ve ambalaj sektörlerinden tarım makinelerine dek her yapıdaki zincir üretiminde küresel başarı elde ediliyor. Kağıt sektörü taşıyıcı sistemleri, ağır hizmet için baklalı aktarım zincirleri ve delik pimi taşıyıcı zincirleriyle, endüstriyel ürün skalası sunuluyor.

Global tedarik ağı, profesyonel servis güvencesi ve birbirinden farklı zincir serileriyle motor ve endüstriyel ekipmanlara performans katılıyor.