İwis Chain

Motor ve tahrik sistemlerinin yanı sıra akıllı bağlantı ekipman üretimiyle İwis Chain, 100 yıldan daha uzun süren bir yolcuğunun profesyonelliğini sunuyor. 1916’da faaliyete başlayan İwis, otomotiv sektöründen endüstriyel uygulamalara dek pek çok alana geliştirilmiş teknolojilerle ürün sunumu gerçekleştiriyor.

Alman şirketi olarak uluslararası alanda hizmet veren İwis Zincir Üretim Merkezi, makine mühendisliği ve endüstride çözüm geliştirici sunumlar yapıyor.İwis Zincirli Tahrik Sistemleri

Yüksek hassasiyet ve yüksek üretim kalitesinde zincir geliştiren firma, güçlü ve konsept tasarımlarıyla küresel alanda lider konumdadır. Baskı sektöründen gıda ve ambalaj sektörüne, taşıma sistemleri ve güç aktarım sistemlerine dek birbirinden farklı alanlar için üretim gerçekleştiriliyor.

İwis zincir sistemlerinde baz alınan temel faktörler arasında;
• Yorulma direnci
• Gerilme direnci
• Esneklik
• Zincir uzunluk toleransı
• Aşınma direnci
Analizleri ve dayanım oranları yer alıyor. Zincir ve taşıma bağlantı sistemlerinde üretim gerçekleştiren firma, özellikle Jwis serisi zincir çeşitliliğiyle tercih ediliyor.

İwis Zincir Sistemleri

Hassas makaralı zincir sistemleri, düz ve dişli zincirler gibi farklı ürün gruplarıyla sektörel üretimler gerçekleştiren İwis, tarım makineleri için de tahrik zincirleri geliştiriyor. Konveyör zincirleri, zincir dişlileri ve zincir gerdirme sistemlerinde üretim ve teknik servis olanaklarıyla, global profesyonellik sunuluyor.

Yaprak, tabaka ve pimli zincir çeşitlerinden transfer zincir seçeneklerine dek geniş ürün skalası, uzun ömürlü kullanım avantajı ve birinci sınıf hammadde kalitesiyle imalat gerçekleştiriliyor.