İwis Roller Chain Distribütör

Profesyonel Alman mühendisliği, 100 yıllık deneyim ve küresel üretim kalitesiyle, İwis zincirler Türkiye’de. İwis Roller Chain Distribütör avantajlarıyla tüm zincir çeşitleri, hızlı erişim ve güvenilir teslimat garantileriyle satışa sunuluyor.

Türkiye ile birlikte 45 farklı ülkede geliştirilmiş bayii ağı sunan İwis, taşıyıcı tahrik zincirleri ve makaralı zincir üretimiyle, Dünya’nın güvendiği markadır. Tıptan teknolojiye, sanayiden ziraiye dek hemen her alanda üstün performans sağlayan zincirler, ISO standartlarında imal ediliyor.İwis Makaralı Zincir Bayii

İwis teknolojisiyle geliştirilen Jwis zincir serileri, Elite zincir çeşitleri, Euro Chain zincir ve Flexon ürünlerinin tamamı, İwis Türkiye satış bayii ile sunuluyor. Ayrıca sanayide avantaj sağlayan üretimleriyle ecoplus yan kuruluş zincir ürünlerinin tamamını, legal bayi olanaklarıyla sağlanıyor.

İwis makaralı zincir çeşitleri, ataçmanlı tasarımlar, toplama zincirler ve delik pimli şahane tasarımlarla tüm İwis zincir çeşitleri, resmi bayii güvencesiyle satışa sunuluyor. Online satış sistemi, hızlı ve Türkiye’nin tamamına kargo avantajlarıyla profesyonel zincir ekipmanları ve hatve çeşitleri temin ediliyor.

Yüksek enerji, ideal performans, ekonomik fiyatlar ve global ürün kalitesiyle taşıyıcı tahrik sistemlerinde, klasik üretimler ve özel tasarım konseptleriyle geniş ürün skalası sunuluyor. Tarımda hasat verimine katkı sağlayan, teknoloji endüstrisinde sürdürülebilirlik sağlayan ve baskı sektörü için profesyonel çözümler sağlayan İwis teknolojileri, gelişmiş dağıtım ağı ile Türk endüstrisine yarar sağlıyor.

İwis Chain distribütör ve teknik servis ağını, dijital sistemden inceleyebilirsiniz.