İwis Zincir Bayii

Küresel marka kalitesi, profesyonel zincir kombinasyonları ve endüstriyel açılımlarıyla İwis Chain, Türkiye bayisiyle satış ve servis olanağı sağlıyor. İwis zincir bayii ve teknik destek talepleri, ekipman ve yedek parça imkanlarıyla, yüksek kalite standartları sunuluyor.

1916 senesinde Almanya’da kurulan İwis Zincir, sektörün en çok tercih edilen ve en iyi ürünlerini sunan firmasıdır. Türkiye’nin yanı sıra 44 farklı ülkede faaliyet gösteren zincir imalat şirketi, makaralı zincir sistemleriyle lider konumdadır.İwis Chain Teknik Servis

İwis chain bayii satış sistemi ve teknik servis çözümleriyle, tüm zincir çeşitleri ve zincir yağları eksiksiz şekilde sunuluyor. Kurumsal ve bireysel bayii desteğiyle, Türk endüstri sektörlerine katkı sağlayan Alman firması, enerji kapasitesi yüksek ürünleriyle verimli kullanım avantajları katıyor.

Üründe kalite, hizmette güven ve çalışmada yüksek performans sağlayan İwis zincir sistemleri, orijinal ürün garantisiyle satışa sunuluyor. Ayarlanabilir makara formatları ile istenilen uzunlukta kullanılabilen zincir sistemleri için ekipman ve parça desteğinin yanı sıra satış öncesi ve sonrası destek olanakları sağlanıyor.

Teknoloji, tıp, inşaat, sanayi, elektronik endüstrilerinde, mühendislik harikası çalışmalar sunan İwis, zengin ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her noktasına satış ve servis olanağı sağlıyor.

Yapraklı zincir çeşitleri, pimli zincirler, derin veya yarım baklalı zincirler, transfer zincirleri, panel zincirler, çift hatme zincirler veya oksitlenme dirençli zincir çeşitleriyle İwis bayii ürün satış sisteminden yararlanım sağlanabilir.