İwis Zincir

Güç aktarım ve taşıma sistemlerinin en favori markası IWIS, üstün Alman mühendisliğiyle geliştiriliyor. Hassas zincir sistemlerinde IWIS, geniş ürün yelpazesi ve global ödülleriyle, profesyonel çözümler sağlıyor.

İwis zincir üretiminde kullanılan özel bileşenler, daha uzun ömürlü kullanım avantajları ve teknik tasarımda yüksek performans kazandırıyor. Birbirinden farklı tasarımlar, yüksek mukavemet ve şahane yüzey formlarıyla seçkin zincir donanımları, tüm dünyada tercih ediliyor.Iwis Zincir Modelleri

Çift hatveli zincir türünden ultra esnek zincir çeşidine dek, üretimde kalite ve sektörel ihtiyacı karşılayacak ürün yelpazesiyle üretim gerçekleşiyor. Makaralı zincirler ve taşıyıcı zincirler olarak farklı kategorilerde üretim yapan İwis, ISO 606 Amerikan ve İngiliz standartlarında üretiliyor.

Bakım gerektirmeyen zincir çeşitliliğinde ise MEGALife serisi sunuluyor. Profesyonel makara kategorisinde Jwis zincir serisiyle geleneksel ve özel tasarım konseptler imal ediliyor. Bağlantı baklaları, pim oven ve içi boş pimli zincir modellerinin yanı sıra ultra esnek modeller ve yaprak zincir çeşitleri bulunuyor.

Iwis Taşıyıcı Zincir Sistemleri

Taşıma sistemlerinde global ürün kalitesi, uluslararası marka güveni ve yüksek dayanım seçenekleriyle Iwis taşıyıcı zincir çeşitleri, standartlardan daha uzun süre kullanım ömrü sağlıyor. Düz zincirler, eğik ve sivri zincirler, tabaka zincir çeşitleri ile transfer zincir ve tüp taşıma zincir seçenekleri, Iwis kalitesi Jwis tasarımlarıyla satışa sunuluyor.

Her gün 30 milyon parça üretimi gerçekleştiren Dünya markası Iwis, üretimde %100 istikrar sağlıyor.