Jwis Chain

Endüstri ve sanayiye 103 yıldır hizmet veren IWIS, Jwis Chain serisinde küresel başarı sunuyor. Motor sistemleri, taşıyıcı sistemler ve akıllı bağlantı sistemlerinde üretim gerçekleştiren Alman firması, Türkiye bayilikleriyle geniş ürün skalasını sunuyor.

Taşıyıcı sistemler için dizayn edilen zincir çeşitlerinde, tarım makine ve donanımlarından otomotiv sektörüne dek farklı alanlarda üretim gerçekleştiriliyor.Jwis Zincir Satış ve Servis

Tüm dünyada faaliyet gösteren ve zincir sektöründe en çok tercih edilen marka Jwis, bayilik ağı ile en güncel zincir modellerini satışa sunuyor. Ayrıca teknik servis güvencesi ve tüm endüstriyel alanlarda profesyonel servis olanaklarıyla hizmet veriliyor.

Ekipman desteği, yedek parça güvencesi ve bağlantı öğelerinde eksiksiz hizmet sağlayan Iwis Chain, en iyi mühendislik çalışmalarını sunuyor. Endüstri, otomotiv ve akıllı bağlantı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik, geliştirilmiş makara ve tahrik sistemleriyle ultra performans sağlayan üretimler gerçekleştiriyor.

Jwis Zincir Kalitesi

Her gün binlerce zincir imal eden İwis zincir, en nitelikli hammadde ve materyal kalitesiyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Öyle ki; alanının en iyi ürünleriyle küresel ödüller kazanmıştır. Jwis zincir serisi taşıma sistemlerinde, profesyonel çözümler sağlayan ve standart ürünlere nazaran daha uzun ömürlü avantaj kazandıran modüller sunuluyor.

İdeal mukavemet, yüksek direnç ve üç faktörlü dayanım sistemiyle, sınıfının en iyi ürünleridir. Yorulma, gerilme ve aşınma dayanımlarında harika sonuçlar veren Jwis zincir çeşitleri, elastikiyet oranları ve zincir uzunluğu toleranslarıyla da global popülariteye sahiptir.