Jwis Zincir Bayii

Yüksek randıman ve profesyonel çözümler sağlayan Jwis zincirler, üstün Alman mühendisliği ve uluslararası üretim kalitesiyle Türkiye’de. Jwis zincir bayii ve teknik servis olanaklarıyla, toplam 45 farklı ülkede lider olan IWIS, her sektörde performans sağlıyor.

Ortalama 15 bin çalışma saatiyle, ekstra uzun ömür sunan Jwis zincirler ideal güç ve makine hızı sağlar.Jwis Servis ve Ekipman Desteği

Teknoloji ve tıp endüstrisinden ağaç işçiliği sektörüne dek zincir üretimi gerçekleştiren Jwis by İwis, avantaj faktörleriyle dünyanın her köşesinde tercih ediliyor. Uzun şaft mesafesinde istenilen formda kullanım olanağı sağlayan sistemler, ayarlanabilir zincir ölçüleriyle pratiktir. Kayışsız tasarım özellikleriyle makaralı zincirler, kullanımda konfor ve yüksek direnç imkanı sağlıyor. Üstelik gelişmiş servis ağı ve bayii olanaklarıyla, uluslararası ticaret kalitesi sunuyor.

Yedek parça, donanım, zincir yağı ve ekipman desteğinde hızlı, eksiksiz ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla İwis güvencesi sunuluyor.

Jwis Zincir Sistemleri

Taşıyıcı sistemlerde alanının en iyi markası olan Jwis zincirler, düz ve pimli zincir çeşitliliğiyle geniş kullanım alanı kazandırır. Tahrik sistemleri ve konveyör sistemlerde ideal performanslı ürünler, tarım araçlarından elektronik endüstri sistemine dek geniş kapsamda dizayn ediliyor.

Yüzey kalitesi, hammadde kalitesi, tasarlanabilir ebat ve modüler sistem olanaklarıyla, makaralı zincir ve taşıyıcı zincir seçenekleri sunuluyor. Türkiye satış bayii ve servis sistemiyle, iş alanlarına özel hizmetler sunuluyor.