Jwis Zincirleri Distribütör

Dünyanın güvendiği marka İwis, profesyonel zincir sistemleriyle Türkiye’de. Jwis zincirleri distribütör aracılığı ile modern ekipman donanımları, zincir yağları ve tüm makaralı zincir çeşitleri satışa sunuluyor. Uzun ömürlü kullanıma olanak sağlayan yüksek materyal kalitesi, işçilik ve özende global standartlar dahilinde imal edilen zincirler, ISO niteliklerine uygun üretiliyor.

Taşıyıcı tahrik zincirleri, makaralı zincirler, pimli ve baklalı zincir modelleriyle Jwis bayii ürünleri, Türkiye’nin her köşesine ulaştırılıyor.Jwis Chain Bayii Avantajları

%100 orijinal ürün ve garanti opsiyonlarıyla satışa sunulan zincirler, sektörel iş kapasitesinde muazzam verim elde edilmesini sağlıyor. Hem uzun süreli ve güvenli kullanım sayesinde maliyet avantajı sağlanırken hem de enerji verimliliği ile üretimden taşımacılığa dek iş başarısı elde ediliyor.

Yaprak makaralı zincir çeşitleri, içi boş pimli zincirler, transfer zincirleri, kalın baklalı ve yarım baklalı zincir modelleri gibi tüm ekipman ve makinelere uygun niteliklerde zincir temini sağlanıyor. İwis Chain bayii güvencesi ve online satış sistemiyle hizmet veriliyor.

İwis Zincir Jwis serisi ürünlerde teknoloji sanayinden inşaat ve tarım sektörüne dek üretilen zincir sistemleri, makaralı ve taşıyıcı modüllerle opsiyonel olarak dizayn ediliyor. Her zincir kısaltılabilir veya uzatılabilir şekilde dizayn ediliyor. Hem mukavemet ve hammadde kalitesi hem şık yüzey formları ile Jwis chain çeşitleri, resmi satış bayii ayrıcalıkları ile satışa sunuluyor. Ayrıca çekmelikler ve zincir yağları da bayiden temin edilebiliyor.