Renold Chain

Uluslararası satış ve teknik destek ağı, yüksek dirençli zincir sistemleri ve daima profesyonel kalitede üretim yapan Renold Chain, üst düzey zincir çözümleriyle faaliyet gösteriyor. Özel tasarım zincirler ve taşıyıcı zincir modülleriyle tarımdan inşaata dek pek çok sektöre özel zincir sistemleri dizayn ediliyor.

Bakım gerektirmeyen zincirler, korozyon karşıtı ve yüksek dayanımlı özel uygulama zincirleriyle üretimde kapasite ve taşıma sistemlerinde performans artıyor.Renold Zincir Sistemleri

Dişli ve pimli zincirler, ters dişli zincirler, konveyör zincirleri, transmisyon zincirleri, tahrik zincirleri gibi ürün ağı ile Renold zincir skalası sunuluyor. Kulaklı zincir çeşitleri, hydro ve paslanmaz çelik zincir sistemleri global kalite standartlarında imal ediliyor. Üretim ortamları için özel çözümler sunan zincir sistemleri, tahrik kombinasyonları ve makaralı sistem üretim seçkileri ile imal ediliyor. Renold satış bayii aracılığıyla sunulan konveyöre ve transmisyon zincirleri, uzun ömürlü kullanım avantajları ve üretimde maliyet avantajı sağlayan verimlilikleriyle tercih ediliyor. Tüm ürün çeşitlerini dijital sistemden inceleyebilir, Renold bayii satış ve teknik destek servislerinden yararlanabilirsiniz.

Renold zincir çeşitleri, Renold SD ve Renold A&S profesyonel zincir çeşitleri, ekonomik zincirler, taşıyıcı zincirler, standart ve Premium zincir katalogları ile her ihtiyaca yönelik, yüksek dirençli ürün seçenekleri sunuluyor. Bakla ve hatve seçeneklerinin yanı sıra makine ve endüstriyel sistem özelliklerine göre eksiksiz ürün seçenekleri, dişililer ve zincir yağları satışa sunuluyor.