Renold Zincir

Renold Chain Türkiye distribütörü aracılığıyla satışa sunulan zincir çeşitleri, üretimden endüstriye ve taşımacılık sistemlerine dek çözüm sağlıyor. Transmisyon zincirleri ve konveyör zincirleri kapsamında imalat sağlayan Renold, özel uygulamalara yönelik zincir sistemleriyle profesyonellik sunuyor.

Üst düzey zincir çözümlerinde uluslararası kalite sunan Renold, tahrik zincirleri, üretim sistemi zincirleri ve çözüm zincirleri ürün çeşitliliğiyle, Türkiye’nin tamamına cazip fiyatlarla sunuluyor.Renold Chain Teknoloji

Renold, Renold A&S ve Renold SD kuruluşları ile profesyonel zincir tedariğinde yüksek nitelik sağlayan marka, korozyon dirençli zincir çeşitleriyle üretimde ideal ürünler sunuyor. Hassas taşıyıcı zincir çeşitlerinde maksimum dayanım ve aşınma dirençli üretim kalitesiyle birbirinden farklı modüller üretiliyor.

Tarım, inşaat, enerji, gıda ve içecek sanayi, eğlence ve tema parkı alanları ile madencilik sektöründe ve taş ocaklarında en çok tercih edilen markalar arasındadır. Türkiye Renold satış bayii aracılığıyla hem zincir çeşitleri hem de ekipman ve zincir yağları, garantili olarak satışa sunuluyor.

Renold Zincir Çeşitleri

Ters dişli zincir çeşitleri, kaplinler, pimli ve transfer zincirleri, konveyör zincirleri gibi sektörlere özel çözümlerle, yüksek mukavemet ve yüksek kalite sunumu yapılıyor. Paketleme sistemleri, ilaç sanayi, matbaa, ulaşım ve zirai sistemler için uzun yıllar boyunca yüksek performans sağlayan ürün ağıyla, ekstra seçenekler sunuluyor.

Renold zincir distribütör güvencesi, hızlı ve güvenilir teslimat garantisi, teknik servis ve satış sonrası destek olanakları ile yüzlerce ürün çeşidi sunuluyor.